Купити туалетний папір оптом

  Продаж туалетного паперу від компанії Малинський Папір

  Туалетний папір компанія Малинський Папір спеціалізується на оптовому продажі санітарно-гігієнічних засобів і витратних матеріалів для організацій і підприємців. Ми продаємо Папір для громадських туалетів: бізнес-центрів, магазинів, ресторанів, офісів, виробничих цехах, готелів і готелів. Ми працюємо тільки з перевіреними брендами, чия продукція довела свою якість, і стежимо за складським залишком. У нас ви можете купити Туалетний папір оптом за хорошою ціною в будь-якому потрібному обсязі-навіть велике оптове замовлення відвантажуємо без затримок.

  Туалетний папір оптом в Україні

  В наявності папір в класичних малих рулонах, і рулони для установки в Диспенсери. Весь Туалетний папір з каталогу (неважливо економічна одношарова модель або міцне багатошарове виріб) зроблена з 100% целюлози, і відповідає всім необхідним вимогам для комфортного використання: гігієнічність, гіпоалергенність, практичність, м’якість. Ціна туалетного паперу залежить від розмірів рулону, кількості шарів, поверхні (гладка, перфорація) та інших особливостей.

  Крім цього на сайті також є диспенсери для паперу. Відповідні моделі дивіться в каталозі. Можливий самовивіз і кур’єрська доставка Нова пошта

  Купити туалетний папір оптом від виробника

  Наша компанія є офіційними представниками відомих торгових марок туалетного паперу на території Україні. Ми можемо забезпечити і забезпечуємо своїм клієнтам приємні оптові ціни на санітарно – гігієнічні продукти та привабливі умови для плідної співпраці.

  Багаторічний накопичений досвід роботи на ринку в сегменті Целюлозно – паперових виробів а саме туалетний папір від фабрики Малинський папір  дозволяють нам запропонувати клієнтам оптимальні рішення для вибудовування довгострокових партнерських відносин.

  У нас ви зможете купити Туалетний папір оптом різних метрів з композитної сировини. Підходить під Диспенсери всіх провідних європейських виробників. Товар сертифікований. Ціна паперу залежить від типу матеріалу і обсягу замовлення, виконуємо доставку по Україні. Виробництво паперу знаходиться в місті Київ.

  Купити туалетний папір оптом та роздріб від виробника #Вінницька область, Вінниця #Волинська область #Дніпропетровська область,  Дніпро #Донецька область #Житомирська область, Житомир #Закарпатська область #Запорізька область, Запоріжжя #Івано-Франківська область #Київська область, Київ #Кіровоградська область, Кропивницкий  #Луганська область #Львівська область, Львів #Миколаївська область #Одеська область, Одеса #Полтавська область #Рівненська область #Сумська область #Тернопільська область Тернопіль #Харківська область, Харків #Херсонська область, Херсон #Хмельницька область #Черкаська область, Черкаси #Чернівецька область #Чернігівська область